Promocje i zniżki dla naszych klientów

Szanowni Państwo,

z każdym dniem nasze biuro podpisuje umowy z nowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, a nasza oferta poszerza się o nowe, atrakcyjne produkty ubezpieceniowe. Nasi klienci mają pewność, że otrzymają u nas ubezpieczenie w najlepszej cenie i o najszerszym zakresie odpowiedzialności.

Jesteśmy najlepsi a naszym klientom oferujemy najwyższe zniżki!

Dla każdego z nas dom stanowi ostoję spokoju i bezpieczeństwa, do której wracamy po strudzonym dniu. Czy jednak wystarczająco uważnie dbamy o to, co dla nas tak ważne? Proponujemy Państwu ubezpieczenie, które pozwoli zabezpieczyć dom bądź mieszkanie, będące niejednokrotnie dorobkiem całego życia. Warto zastanowić się nad rozwiązaniem wymagającym niewielkich środków finansowych, a oferującym szeroką ochronę i pewność w sytuacjach, których każdy z nas chciałby uniknąć!

Ty też w czasach kryzysu tniesz koszty i starasz się ograniczać dodatkowe wydatki? Każda z reklam zapewnia o najlepszej jakości i najniższej cenie? Sprawdź co na ten temat ma do powiedzenia osoba, która naprawdę zna całość reklamowanej oferty! Nasi klienci otrzymują najwyższe zniżki za bezszkodowość i najtańszą ofertę ubezpieczenia z dostępnych na rynku. Tylko u nas dodatkowe zniżki specjalne!

Często podróżujesz i chcesz mieć pewność, że w czasie wyjazdu żaden nieprzewidziany wypadek nie pokrzyżuje Twoich planów? Twoja rodzina i Ty chcecie być przygotowani na wszelkie wypadki losowe podczas wypoczynku? Wyjeżdżasz do pracy do innego kraju? A może jesteś właścicielem firmy delegującej pracowników za granicę? Wykup ubezpieczenie turystyczne! Atrakcyjne zniżki i bonifikaty dla naszych klientów!


Zabezpiecz swój samochód, przed nieoczekiwanymi zdarzeniami losowymi, tak jak i on codziennie zapewnia Ci komfort i bezpieczeństwo! Dla klientów, którzy dbają o swój samochód oferujemy superofertę pakietów ubezpieczeniowych OC/AC. Do każdego takiego pakietu dodajemy gratis pendrive 8GB!


Zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w naszym biurze.